Administrasjonen

Bilde av Espen Igesund

Espen Igesund

Daglig leder | Tromsø

Tlf: 99368997 espen.igesund@bpa-nord.no
Bilde av Steffi Klein Mathisen

Steffi Klein Mathisen

Driftsleder | Olderdalen

Tlf: 40006228 steffi.mathisen@bpa-nord.no
Bilde av Sissel-May Berntsen

Sissel-May Berntsen

Seniorrådgiver BPA | Tromsø

Tlf: 91192399 sissel.may.berntsen@bpa-nord.no
Bilde av Hege Lagestrand Berg

Hege Lagestrand Berg

Kvalitet og IT-systemer | Tromsø

Tlf: 93894416 hege.berg@bpa-nord.no
Bilde av Alexandra Deeken

Alexandra Deeken

Rådgiver BPA / Reklamekonsulent | Tromsø

Tlf: 90550063 alexandra.deeken@bpa-nord.no
Bilde av Trine Sørensen

Trine Sørensen

Rådgiver BPA | Tromsø

Tlf: 91764165 trine.sorensen@bpa-nord.no
Bilde av Maria Weenås Meyer

Maria Weenås Meyer

Rådgiver BPA | Tromsø

Tlf: 47679605 maria.meyer@bpa-nord.no
Bilde av Kathrine Nermo

Kathrine Nermo

Rådgiver BPA | Tromsø

Tlf: 46827522 kathrine.nermo@bpa-nord.no
Bilde av Silje Blindheim Nilsen

Silje Blindheim Nilsen

HR og lønn | Tromsø

Tlf:
Bilde av Sara Birgitte M. Eira

Sara Birgitte M. Eira

Ráđđeaddi GPA / Rådgiver BPA | Alta

Tlf: 90273321 sara.eira@bpa-nord.no
Bilde av Hilde Eira

Hilde Eira

Ráđđeaddi GPA / Rådgiver BPA | Kautokeino

Tlf: 90957317 hilde.eira@bpa-nord.no
Bilde av Sara Marie Guttormsen

Sara Marie Guttormsen

Ráđđeaddi GPA / Rådgiver BPA | Alta

Tlf: 93616004 sara.marie.guttormsen@bpa-nord.no
Bilde av Linn Luneborg

Linn Luneborg

Rådgiver BPA | Setermoen

Tlf: 92051004 linn.luneborg@bpa-nord.no
Bilde av Jan-Brede Johnsen

Jan-Brede Johnsen

Rådgiver BPA | Gratangen

Tlf: 41460075 jan-brede.johnsen@bpa-nord.no
Bilde av Mariell Aronsen

Mariell Aronsen

Rådgiver BPA | Salten

Tlf: 92179537 mariell.aronsen@bpa-nord.no